Anasayfa Profil iletisim
Şirket Profili

ITM Dış Ticaret Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti. olarak Ekim 1990'da Mahmut Altınoklu tarafından kurulmuştur. Şirketin özel ilgisi, her düzeyde kamu güvenlik alanında çalışan sektörlere ve devlet kurumlarına hizmet etmektir. 2003 yılında ise ITM Güvenlik Sistemleri ve İletişim Ltd Şti kurularak güvenlik problemlerine yüksek teknoloji ürünlerle çözümler bulunmasınıı hedeflemişlerdir.

Bugün, 20 yıldır başarıyla sürdürdüğü yurtiçi ve yurtdışı satışlarından sonra ITM GRUP, özel olarak seçilmiş pazarlarda, yüksek teknoloji ürünü malların satışı ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmış ve haklı bir ün kazanmıştır. ITM GRUP, dünya çapında temsilcisi olduğu 50'nin üzerinde şirketin, kendi alanında ün sahibi olmuş ve rakipsiz malzemelerini ve çeşitli lojistik yazılım uygulamalarını müşterilerine sunmakta ve her türlü soruna uygulanabilir çözümlerle birlikte, müşterilerine yerleştirme, destek ve servisi de içeren geniş bir hizmet anlayışı sağlamaktadır.

ITM GRUP bugün, askeri, güvenlik ve emniyet teşkilatlarına yönelik adli tanımlama ürünlerini sağlamak konusundaki liderliğini gururla ilan eder. Bütün bu gelişmenin sonucu olarak ITM GRUP, kendisiyle direkt kontak halinde olan ve uluslararası satış, dağıtım, kurulum ve hizmet sürecinin kolaylaştırılmasını sağlayan şirketler sayesinde Azerbeycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Orta Doğu'da geniş bir iletişim ağı kurmuştur.

Hedefler:

ITM GRUP'un misyonu, Batı Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Merkez Asya'ya genişleyerek Devlet kurumları ve diğer güvenlik şirketlerine yüksek teknoloji, lojistik yazılım uygulamaları, gelişmiş güvenlik ekipmanları sağlamak konusunda önder şirket konumuna gelmektedir. Bu amaca erişmek ve sürdürmek için ITM GRUP, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerini güncellemekte ve distribütör portföyünü genişletmektedir.

Satış temsilcilerimiz ve distribütörlerimiz, ITM GRUP'un seçtiği ürünler sayesinde, günümüzün kazançlı piyasa koşullarındaki beklentileri karşılayabileceğinden emindir. ITM GRUP dünya çapında ün kazanmak için taahhütlerini yerine getirecektir.

 

Adres: Cinnah Cad. 74/1 06690 Çankaya Ankara/TÜRKİYE • Telefon: 0312 442 09 34 • Faks: 0312 442 09 38 • E-mail: itm@itmsecurity.com.tr
Her hakkı saklıdır. © ITM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.
Web Tasarım: AdaNET